• Szkoła podstawowa
    Przedszkole
    w Starym Lesie
  • Szkoła podstawowa
    Przedszkole
    w Starym Lesie
  • Szkoła podstawowa
    Przedszkole
    w Starym Lesie
  • Szkoła podstawowa
    Przedszkole
    w Starym Lesie

      Dni

   tygodnia 

 Lp 

    Czas

   trwania

    lekcji

                                                                      Klasy  (oddziały)
   Klasa 1     Klasa 2   Klasa 3      Klasa 4     Klasa 5     Klasa 6      Klasa 7      Klasa 8 
Poniedziałek    1   8:00-8:45   plastyka plastyka  ----------   ----------   ----------  ----------  j.angielski  j.polski
  2   8:55-9:40  ews  j.angielski   ----------  matematyka    ---------- przyroda  plastyka  j.polski
  3  9:50-10:35  ews  informatyka    ----------  j.angielski  plastyka j.polski  j.polski  matematyka 
  4  10:50-11:35  informatyka   ews   ----------  j.polski  j.angielski matematyka  muzyka  j.niemiecki
  5 11:45-12:30   ----------  ews   ----------  muzyka  geografia j.angielski  matematyka   j.niemiecki
  6  12:40-13:25  ----------  ews   ----------  przyroda  matematyka plastyka  j.niemiecki  j.angielski
  7  13:30-14:15  ----------  ----------   ----------  informatyka  muzyka j.polski  gddw  fizyka
  8  14:20-15:05  ----------  ----------   ----------  plastyka  j.niemiecki  ----------  fizyka  edb
    Wtorek  1   8:00-8:45   ews  j.niemiecki   ----------  religia  religia historia  biologia  matematyka
 2   8:55-9:40  ews  religia   ----------  historia  j.angielski j.niemiecki  geografia  matematyka
 3  9:50-10:35  wf  wf   ----------  matematyka  biologia j.angielski  historia  j.niemiecki
 4 10:50-11:35  j.angielski  ews   ----------  j.niemiecki  historia religia  religia  biologia
 5 11:45-12:30  religia  ews   ----------  wf  j.niemiecki zajęcia tech  matematyka  j.angielski
 6  12:40-13:25  ews   ----------   ----------  wf  j.polski matematyka  j.niemiecki  religia
 7  13:30-14:15   ----------   ----------   ----------   ----------   ---------- wf  j.polski  informatyka
 8  14:30-15:05   ----------   ----------   ----------   ----------   ---------- wf  j.niemiecki  koło polski
     Środa  1   8:00-8:45   ews   ----------   ----------   ----------  j.angielski matematyka   ----------   ----------
 2   8:55-9:40  ews   ----------   ----------   ----------  technika matematyka  j.angielski  j.polski
 3  9:50-10.35  ews  informatyka   ----------  j.angielski  j.niemiecki j.polski  j.polski  matematyka
 4 10:50-11:35  wf  wf   ----------  j.niemiecki  matematyka zajęcia komp.  j.polski  j.angielski
 5 11:45-12:30  j.niemiecki  ews   ----------  technika  j.polski j.polski  matematyka  fizyka
 6  12:40-13:25   ----------  ews   ----------  matematyka  j.polski j.niemiecki  informatyka  chemia
 7  13:30-14:15   ----------   ----------   ----------  gddw   ---------- przyroda  fizyka  j.polski
 8  14:20-15:05   ----------   ----------   ----------   ----------   ---------- gddw  chemia  j.niemiecki
   Czwartek  1   8:00-8:45   muzyka muzyka   ----------  religia  religia  ----------  geografia  j.angielski
 2   8:55-9:40  religia  ews   ----------  wf  j.polski muzyka  j.angielski  geografia
 3  9:50-10:35  j.angielski  ews   ----------  wf  j.polski przyroda  matematyka  religia
 4 10:50-11:35  j.niemiecki  ews   ----------  j.angielski  informatyka religia  religia  wos
 5 11:45-12:30  ews  j.niemiecki   ----------  j.polski  matematyka historia  biologia  gddw
 6  12:40-13:25  ews  religia   ----------  przyroda  hik j.angielski  wf  wf
 7  13:30-14:15  koło eko  koło eko   ----------  j.polski  koło ang/pol hik  wf  wf
 8  14:20-15:05   ----------   ----------   ----------   ----------   ----------  ----------  j.niemiecki  historia
     Piątek  1   8:00-8:45   ews  j.angielski   ----------   ----------  gddw j.polski  wf  wf
 2  8:55-9:40  ews  j.niemiecki   ----------   ----------  j.angielski j.polski  wf  wf
 3   9:50-10:35  wf  wf   ----------   ----------  matematyka j.niemiecki  j.polski  wos
 4 10:50-11:35  j.niemiecki  ews   ----------   ----------  wf wf  j.polski  matematyka
 5  11:45-12:30   ----------  ews   ----------  matematyka  wf wf  j.niemiecki  j.polski
 6  12:40-13:25   ----------  zdw   ----------  j.polski  historia matematyka  chemia  j.niemiecki
 7  13:30-14:15   ----------     ----------  j.polski   ----------  ----------  historia  chemia
 8  14:20-15:05   ----------     ----------  j.niemiecki   ----------  ----------   ----------  historia

Top
Ta witryna używa plików Cookies, by lepiej spełniać Twoje potrzeby i wymagania. Możesz nie akceptować plików cookies w swojej przeglądarce. More details…